مهمترين نکات بعد از جراحي زيبايي شکم چيست؟ 


تمامي افرادي که اقدام به جراحي ابدومينوپلاستي مي نمايند، تا به تناسب اندام دست يابند، بايد برخي نکات را در خصوص اين عمل بدانند. اين که بعد از عمل بايد چه کاري انجام دهند تا دچار عوارض خاصي نشوند. از جمله مهمترين نکات و مراقبت پس از ابدومينوپلاستي بايد به موارد زير اشاره نماييم:


به خاطر داشته باشيد که پس از جراحي حتما در هفته اول براي ويزيت به پزشک خود مراجعه نماييد. 


به مدت دو هفته از مصرف هر گونه نمک در رژيم غذايي خود پرهيز نماييد. يا مصرف آن را به ميزان قابل توجهي کاهش دهيد. 


حتما بعد از جراحي ابدومينوپلاستي از پن بر روي محل درمان استفاده کنيد. تا از بروز مشکلاتي همچون خونريزي و ه شدن خون جلوگيري نماييد. 


از جمله موارد مراقبت پس از ابدومينوپلاستي عدم استعمال دخانيات است. زيرا علاوه بر آن که روند بهبود عمل را کاهش مي دهد، مي تواند عوارض جبران ناپذيري نيز براي بدن در بر داشته باشد. 


معمولا بعد از 10 الي 14 روز بعد از عمل بخيه ها برداشته مي شوند. 


 


مراقبت پس از ابدومينوپلاستي بايد به چه صورت باشد؟


برخي مشکلات پس از انجام جراحي در بدن رخ خواهد داد. البته افرادي که نزد آقاي دکتر علي امير احمدي جراحي لاغري انجام داده اند، با کمترين مشکلي بعد از عمل روبرو شده اند. اما باز هم کسب اطلاع در خصوص اين مشکلات مي تواند براي بيمار مهم باشد. 


در صورتي که بعد از عمل احساس درد نموديد بهتر است از مسکن هايي که پزشک تجويز نموده است استفاده کنيد. اين احساس درد به مدت سه روز با بيمار همراه خواهد بود. براي کاهش ورم بعد از عمل، لازم است دستورات پزشک رعايت شود. 


بايد بعد از عمل ابدومينوپلاستي به شدت از انجام فعاليت هاي سنگين خودداري نماييد. استراحت مطلق بعد از عمل ممنوع مي باشد، و از جمله نکات مهم در خصوص مراقبت پس از ابدومينوپلاستي، بالا گرفتن سر در زمان استراحت است. تا از بروز درد و فشار در محل جراحي کاسته شود. 


حتما به خاطر داشته باشيد که داروهايي که پزشک تجويز کرده است را به طور مرتب ميل کنيد. حتما در برنامه غذايي خود ماهي، ميگو، ميوه و امگا 3 را بگنجانيد. با رعايت اين مراقبت ها مي توانيد زمان بهبود عمل خود را کاهش دهيد. 


 


عوامل تاثير گذار در نتيجه جراحي چه هستند؟ 


بسياري از بيماراني که اقدام به جراحي ابدومينو پلاستي مي نمايند، با اين سوال مواجه هستند که آيا نتيجه ايم جراحي بلند مدت است؟ در صورتي که بيمار تمامي مراحل مراقبت پس از ابدومينوپلاستي را رعايت کند، مي تواند از بروز چربي اضافه در بدن خود جلوگيري نمايد. 


براي اين که نتيجه عمل ابدومينوپلاستي ماندگار شود، لازم است بيمار از نوشيدني هاي طبيعي زيادي استفاده کند، مصرف غذاهايي که داراي پروتئين و ويتامين هستند را حتما در برنامه غذايي خود گنجانده و موارد احتياطي که پزشک به ايشان ياد آوري نموده است را در نظر داشته باشد. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Stacie Rodney Tara سازه چادري بهبود شنوايي با استفاده از سمعک دوربين هاي ديجيتال Venkat به اشتراک گذاشتن برخي از چيزهاي مد Lisa تعميرات و بازسازي کوشا ايده آل