لازم به ذکر است که بيش از 70% از مردم دنيا، چاقي ارثي دارند. به همين دليل لازم است برخي روش هاي خاص را براي جلوگيري از مشکل چاقي خود انتخاب کنند. مثلا براي اين دسته از افراد جراحي اسليو معده، باي پس معده و . مي تواند راهکار مناسبي به شمار رود.


از جمله مهمترين دلايل بروز بيماري چاقي بايد به مصرف بيش از حد کالري، عوامل ژنتيکي، سبک و نحوه زندگي، پرخوري زياد و تغذيه نامناسب و . اشاره کنيم.


چاقي چه ارتباطي با بيماري هاي قلب و عروق دارد؟


بايد بگوييم چاقي و بيماري هاي قلبي در وجه هاي مختلف با يکديگر ارتباط دارند. اما به طور کلي افراد چاق بيشتر از مردم عادي در معرض ابتلا به بيماري هاي قلبي و عروقي مي باشند. از سوي ديگر چاقي پروسه هاي التهابي زيادي را در بدن به وجود مي آورد، که مي تواند عملکرد سيستم هاي قلبي و عروقي را دچار اختلال کند.


از جمله مهمترين اثرات مخربي که چاقي براي قلب و عروق در بر دارد، بايد به ريسک متابوليک اشاره کنيم. علاوه بر آن چاقي و اضافه وزن ميتواند در خواب آپنه خواب ايجاد نموده و فشار خون را در بدن فرد بالا ببرد. پس به طور کلي بيماري هاي قلب و عروق به ميزان قابل توجهي مي تواند به چاقي و اضافه وزن وابسته باشد.


علاوه بر تمامي اين موارد چاقي مي تواند التهاب پنهاني نيز در بدن به وجود آورد. که در ديواره هاي عروق به ميزان بالايي پلاک ايجاد مي کند، و مشکلات زيادي را براي انسان به بار مي اورد. در کنار تمامي اين موارد چاقي منجر مي شود تا موادي در خون ترشح يابد، که پلاک عروقي را پاره نموده و باعث حمله قلبي شود.


بهترين روش درمان چاقي و بيماري هاي قلبي


روش هاي بسيار زيادي وجود دارند که مي توانند به درمان چاقي و جلوگيري از بيماري هاي قلبي کمک کنند. اما از اين ميان بايد به اسليو معده اشاره نماييم که روشي ساده و عالي مي باشد. در اولين قدم بهتر است پزشک متخصص و با تجربه اي براي جراحي اسليو معده بيابيد.


آقاي دکتر علي امير احمدي پزشک و جراح متخصص اسليو معده، در کمترين زمان ممکن چاقي بدن شما را از بين برده، و منجر به درمان بيماري هاي قلب و عروق در انسان مي گردد. با انجام عمل هاي مختلف مي توانيد به راحتي اضافه وزن بدن خود را برطرف کرده و با لاغر شدن از بيماري هاي قلبي و عروقي نيز خلاص شويد.


افراد بسياري با انجام تمرينات ورزشي به دنبال کاهش وزن خود هستند. اما متاسفانه نتيجه مطلوب را در اين زمينه به دست نمي آورند. از اين رو براي اين دسته از افراد بهترين روش جراحي هاي لاغري است. تا در کنار برطرف کردن مشکلات و بيماري هاي قلب و عروق، براي هميشه سلامت بدن خود را نيز تضمين کنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پنل پيامک Roman دانلود مقاله و تحقيق دانشگاهي Matt رزرو هتل در ايران David Chase lddlifestyle کاراسان Anna