اگر بخواهيم نقش کاهش وزن را در درمان و از بين بردن مشکلات قلبي بررسي کنيم، متوجه اين امر مي شويم که تاثيرات وزن کم بر روي بسياري از بيماري ها از جمله بيماري هاي قلبي و عروقي، چشمگير است. مثلا افراد چاق ممکن است به بيماري هاي فشار خون بالا، بيماري هاي عروقي کرونري، مشکلات تنفسي و حتي سرطان مبتلا شوند. 


اما در صورتي که وزن آنها به صورت ايده آل و متناسب باشد، بي ترديد با اين دسته از مشکلات مواجه نخواهند شد. پس لاغري مي تواند از بروز بيماري هاي بسياري در قلب و عروق جلوگيري کند. 


مهمترين نقش کاهش وزن در درمان بيماري هاي مختلف


افرادي که شاخص توده بدني آنها در محدوده طبيعي قرار دارد، به شکل مستقيم و غير مستقيم مي توانند بيماري ها را از خود دور کنند. مثلا با کاهش بافت چربي بدن، قلب عملکرد بهتري به دست خواهد آورد. اما چگونه مي توان بافت چربي را از بدن حذف کرد؟


آقاي دکتر علي امير احمدي متخصص و جراح اسليو معده، با استفاده از روش هاي جديد و موثر مي تواند به راحتي بافت هاي چربي را از بدن خارج کند. زماني که چربي هاي بدن کم مي شود، حرکت ريه هاي آزادانه تر صورت مي پذيرد و همين مسئله اکسيژن بيشتري را وارد بدن مي کند. پس از آن نيز اکسيژن به ميزان قابل توجهي وارد خون شده، و عملکرد قلب را بهبود مي بخشد. 


 


روش هاي بسياري وجود دارد که نقش کاهش وزن بدن را افزايش مي دهند. مثلا انجام تمرينات ورزشي مناسب، تغيير سبک زندگي و پايبند بودن به ان و . از جمله روش هاي ساده اي هستند که به کاهش وزن کمک مي کنند. اما برخي از افراد با انجام اين کارها به نتيجه مطلوبي دست نمي يابند.


اين دسته از افراد لازم است به پزشک جراحي لاغري مراجعه نموده، و از روش هاي جديد براي کاهش وزن استفاده کنند. تنها در اين صورت است که مي توانند شاهد نقش کاهش وزن در بهبود بيماري هاي مختلف بدن خود نيز باشند. 


مثلا افراد چاقي که از آپنه خواب رنج مي برند، پس از جراحي لاغري و اسليو معده به سرعت از اين مشکل خلاص مي شوند. حتي افرادي که عملکرد قلب آنها مناسب نيست نيز به راحتي پس از جراحي لاغري متوجه تغييرات چشمگيري در بدن خود مي شوند. 


البته اگر قصد انجام جراحي هاي لاغري را داريد، بهتر است ابتدا با پزشک مناسب در اين خصوص م نماييد. تا پزشک پس از بررسي بدن شما، بهترين راهکار را به شما پيشنهاد نمايد. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Pat John fydtdcu jwefkwef Laura Nicole Stephanie ثبت آگهي و نيازمندي Amy Vincent